Dansmariekes Concours 2019 in Zwartemeer

doorcvdekainbongels

Dansmariekes Concours 2019 in Zwartemeer

Zondag 10-02-2019 was het Dansmariekes Concours 2019 in Zwartemeer. Onze dames van de Dansmariekes waren natuurlijk ook van de partij en hebben hun dansen weer prachtig neergezet. Het is ieder jaar weer knap dat ze weer wat nieuws bedenken en uitvoeren. Wij als Cv. de Kainbongels zijn daar enorm trots op. Het plezier wat de meiden beleven is van grote toegevoegde waarde voor onze vereniging. Onze Prins Arjan en Prinses Annemiek waren ook zichtbaar gelukkig met de meiden en stonden de Dansmariekes op te wachten na hun optreden naast het podium! Op pagina fotoalbums vinden jullie meer foto’s van dit festijn. En ben jij iemand of ken jij iemand die onze groep Dansmariekes wil versterken? Kijk dan op de pagina: “Dansmariekes” en geef je op! Een keer mee kijken of mee oefenen is geen enkel probleem. Cv. de Veentrappers: bedankt voor het organiseren van dit evenement!

Over de auteur

cvdekainbongels administrator