Sponsorcommissie van Cv. de Kainbongels zijn weer op pad

doorcvdekainbongels

Sponsorcommissie van Cv. de Kainbongels zijn weer op pad

Sinds twee weken zijn onze leden van de sponsorcommissie weer begonnen met het werven van nieuwe sponsoren. Onze huidige sponsoren worden zeker niet vergeten. Het blijkt maar weer hoe belangrijk deze groep is voor onze vereniging en zeker in de toekomst met o.a. verscherpte regelgeving rondom evenementen, dus ook stijging van de kosten. Zo kunnen wij alles betaalbaar houden. Samen met onze sponsoren en donateurs lukt het ons tot nu toe ieder jaar maar weer, prachtig mooie evenementen rondom carnaval te organiseren waarbij wij iedereen willen betrekken, van jong tot oud. Wij als vereniging doen graag wat terug voor onze sponsoren en hebben diverse mogelijkheden voor reclame en naamsbekendheid. Bent u, ondanks onze zoektocht, als bedrijf nog niet benaderd en bent u ge├»nteresseerd om ons te sponsoren? Uiteraard kan dat! U kunt vrijblijvend onze presentatie hier aanvragen. Samen doen we het maar……ieder jaar weer.

Over de auteur

cvdekainbongels administrator