Verenigingen bezoek “de Stobbe” en “ons Dorp”

doorcvdekainbongels

Verenigingen bezoek “de Stobbe” en “ons Dorp”

Vrijdag avond 22-2-2019 hebben wij met onze vereniging de buurthuizen”de Stobbe” en “ons Dorp” bezocht. Het is ieder jaar weer een genot om de blije gezichtjes van de kinderen te zien zodra wij binnen komen. Uiteraard hadden Prins Arjan en Prinses Annemiek per buurthuis 3 prijsjes meegenomen voor het mooist verklede kind. Dat wordt ieder jaar ook steeds moeilijker omdat er steeds meer kinderen uit gedost naar deze avonden komen. Wij willen als Cv. de Kainbongels de vrijwilligers van “de Stobbe” en “ons Dorp” hartelijk danken voor hun inzet en gast vrijheid! Wij wensen jullie uiteraard een prachtig mooi carnaval 2019 toe! En de kinderen zijn zeer zeker welkom op ons Kindercarnaval op zaterdag middag  2 maart om 14:00 uur in de feesttent bij de paardenmanege. Vergeet niet de oplossing mee te nemen van de Kainbongelstad Courant want er zijn drie leuke prijzen mee te winnen.

Over de auteur

cvdekainbongels administrator